איך לקנות דירה להשקעה?

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

דירות

החלטתם שאתם רוצים לקנות דירה להשקעה אבל לא יודעים מאיפה להתחיל?
מעניין אתכם לדעת אילו דברים כדאי שיהיו בדירה שלכם על מנת שתוכלו להשכיר אותה במהרה ואנשים יעדיפו אותה על פני דירות אחרות? אם התשובה על אחת השאלות היא כן – המאמר הזה הוא בדיוק בשבילכם, והוא יעזור לכם מאוד בתכנון רכישת הדירה שלכם.  

דירה להשקעה – מה יש לקחת בחשבון:

  1. נוחיות – רוב האנשים אשר ירצו להשכיר מכם או לקנות את הדירה יחפשו מקום שיהיה להם בו נוח. ומה הכוונה? דוגמא לנוחיות היא שיש מעלית בבניין או חניה. לרוב אנשים לא יבחרו בדירה שלכם אם הדירה היא בקומה רביעית ללא מעלית ויש להם אופציה לגור בדירה בקומה נמוכה יותר או בבנין עם מעלית.

  2. מרפסת או גינה – כיום, רוב האנשים מחפשים שטח חיצוני, או תחושה שהם ימחוץ לבית- כאשר הם בתוך הבית. משפחה עם ילדים תמיד תעדיף שטח חיצוני בו הילדים יכולים לשחק או ללכלך אשר לא נמצא בתוך הבית אבל תחת השגחתם וזאת הם משיגים באמצעות מרפסת או גינה.

  3. פרטיות – אנשים בביתם מחפשים פרטיות, בייחוד עם משפחתם. בביניינים גבוהים  עם מרפסות יש לשים לב, שהן לא משקיפות אחת על השניה בבניין שכן זה יכול לתת לדיירים שלך תחושה לא נוחה. או אם ישנם בניינים צמודים כשהחלונות של הדירות משקיפים פנימה-    זה לא הנוף המועדף עבור אנשים רבים. לעומת זאת אם אתה מסתכל על גינה שלווה או פשוט נוף מהרחוב – זה יכול לעבוד. לכן, טרם הרכישה תוודא כי קיימת פרטיות בדירה.

  4. נגישות – הדבר האחרון שאתה צריך לשים לב אליו הוא נגישות הדירה לאיזורים השונים.  במידה והדירה שלך לא נמצאת במרכז- אז טוב יהיה אם היא קרובה לתחבורה ציבורית וכי יש בשכונה מרכז מסחרי אשר לא דורש נסיעה.

  5. אור טבעי – ככל שהדירה תהיה מוארת יותר היא תיראה קוסמת יותר לדיירים הפוטנציאליים שכן זה נותן תחושה נקיה וגדולה יותר. דירה חשוכה לא נותנת תחושה נעימה ולכן שימו לב לאור הטבעי הנכנס לדירה טרם הרכישה. 

 

ברפאל נדל"ן נעזור לך בעצות נוספות כיצד לרכוש דירה להשקעה בצורה המשתלמת ביותר!
היכנסו עכשיו לאתר  https://refaelnadlan.co.il 

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה

Call Now Button דילוג לתוכן