החלפת ויטרינה מאלומיניום בבניין משותף

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

בית משותף

יש לכם עסק הממוקם בקומת הקרקע של בניין משותף? גם לכם מגיעה ההזדמנות להחליף את הוויטרינה הישנה שלכם ולהתקין ויטרינה חדשה מאלומיניום שתמשוך יותר תשומת לב ויותר לקוחות. אלא שכאשר מדובר בבניין משותף, ייתכן שתצטרכו לעבור תהליך מעט יותר מורכב בכדי לבצע את המהלך הפשוט הזה, תהליך שבו עשויים להיות מעורבים גם דיירי הבניין המשותף וגם הרשות המקומית שבתחומה ממוקם הבניין ועל הנושא של החלפת ויטרינה מאלומיניום בבניין משותף נדבר בשורות הבאות.

למה להחליף ויטרינה?

הוויטרינה שלכם היא חלון הראווה שלכם מול הלקוחות. הפעם הראשונה בה פוגשים אתכם הלקוחות היא דרך הוויטרינה שלכם וגם אם הם לא נעמדים מול הוויטרינה לאורך דקות ובוחנים את כל מה שמוצג דרכה, מספיק מבט חולף אחד בכדי לשפוט האם זוהי חנות שהם רוצים להיכנס אליה או לא. בעשורים האחרונים נעשו שינויים משמעותיים בכל עולם העיצוב ובטעם העיצוב הכללי של הציבור הכללי. כל אדם שמחזיק בכיס שלו ארנק יודע לשפוט האם החנות שהוא עומד מולה היא חנות מיושנת ואנכרוניסטית או חנות חדשנית שמקפידה להתעדכן עם רוח הזמן וליכולת השיפוט הזאת יכולה להיות השפעה ישירה על ההחלטה האם לחצות את סף החנות אם לאו. אם הוויטרינה שלכם עשוי עץ או אולי אפילו אלומיניום אבל על בסיס פרופילים עבים ומיושנים, ייתכן שהיא פוגעת לכם בשורה התחתונה של העסק וייתכן מאוד שהגיע הזמן להחליף אותה.

מה חשוב לבדוק אצל קבלן האלומיניום שלכם ?

חשוב לבחור בקבלן אלומיניום מקצועי ואמין לפרויקט החלפת ויטרינה מאלומיניום בבניין משותף כמוה כהחלפת ויטרינה בכל מבנה או בניין, אלא שהתהליך שמוביל לביצוע ההחלפה יכול להיות קצת שונה. מאחר ומדובר בבניין משותף בו מתגוררים דיירי קבע, ייתכן שבמסגרת הסכם השכירות שלכם או במסגרת התקנון של הבניין המשותף, חשוב לבדוק מחירים של חלונות אלומיניום שנו סעיף שקובע כי כל שינוי בחזית המבנה דורש אישור של רוב מיוחס של הדיירים בבניין. במקרה כזה יהיה עליכם לפנות אל הדיירים דרך ועד הבית ולבקש אישור לביצוע השינוי הנדרש. חשוב לציין שמקרה כזה הוא מקרה נדיר במיוחד ולרוב אתם לא צפויים לפגוש במגבלה כלשהי מצד הדיירים. יחד עם זאת, זה סעיף שאתם רוצים לבדוק לפני שאתם עושים את המהלך ולבדוק מהן האופציות העומדות בפניכם

מגבלה נוספת יכולה לצוץ דווקא מכיוון הרשות המקומית שבתחומה ממוקם הבניין. מאחר ומדובר בפעולה שמשפיעה על חזית הבניין ונראית כלפי חוץ, ייתכן מאוד שתצטרכו לקבל היתר בנייה לצורך ביצוע החלפת ויטרינה מאלומיניום בבניין משותף. גם במקרה זה, כל עוד אתם לא מתכוונים לעשות אקרובטיקה עיצובית עם הוויטרינה שלכם, לא צפויה לכם בעיה מיוחדת אבל חשוב לבדוק את העניין.

וברמה העיצובית? ויטרינה מודרנית מאלומיניום מאפשרת לכם לבחור את העיצוב המועדף עליכם מתוך כל אפשרויות העיצוב שאתם יכולים לדמיין והיא מבטיחה לכם חוזק מבני רב, איטום מלא ומחיר אטרקטיבי, כך שבסך הכל בהחלט מדובר במהלך מתבקש וכדאי.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה

Call Now Button דילוג לתוכן