ניהול בניינים

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

אז מה צריך בניין כדי להיראות טוב? אינסטלציה שעובדת היטב, חדר מדרגות נקי, לובי מסודר, חשמל הזורם בכל נקודות החשמל, גינה מטופחת ועוד. על כל אלה אחראית חברת ניהול בניינים טופ אחזקות. החברה המקצועית דואגת לתת מענה מהיר ואיכותי לבתים פרטיים, דירות בניין וכמובן משרדים. הן המגזר הפרטי והן המגזר העסקי יכולים למצוא את מבוקשם בשירותיה של חברה אחת.

ניהול בניינים

אז אילו שירותים מציעה חברתנו?

חברת טופ אחזקות מציעה מגוון רחב של שירותים לסוגים שונים של בניינים שכדאי להכיר:

  • מחליפים את ועד הבית – הצוות של החברה נכון להגיע לדירה שלכם כדי להחליף את ועד הבית. זאת אומרת שאם עד עכשיו אתם הייתם אלה שאספו את הכסף מהשכנים, התקשרו לאינסטלטורים כשריח רע עלה מן הביוב או ניקו את חדר המדרגות, אז עכשיו יש מי שיעשה זאת עבורכם.
  • מספקים גנרטור לגיבוי – בניינים רבים כוללים גנרטורים המספקים את החשמל במקרה של תקלה בחברת החשמל. חברת ניהול בניינים דואגת לספק גנרטור איכותי לצורך גיבוי על כל צרה שלא תבוא.
  • מתחזקים את המעלית – אם אתם גרים בבניין רב קומות, סביר להניח שאתם משתמשים במעלית לעתים קרובות. אך האם השימוש בה בטוח באמת? ישנם בניינים שבהם המעלית חורקת עד כדי כך שהם מעדיפים להשתמש במדרגות, גם אם זה אומר שהם צריכים לעלות לקומה ה-11. חברת אחזקות איכותית דואגת לתיקון המעלית ולתחזוקתה השוטפת. וזאת במטרה לשמור על בטיחותם של המשתמשים בה.
  • שירותי ניקיון – חשוב לשמור על חדר המדרגות והלובי לא רק על מנת להעניק למקום מראה אסטטי, אלא גם למען הבריאות. חדר ניקיון מלוכלך מלא בחיידקים, פטריות ומזיקים אחרים ועלול לגרום לבעיות בריאות. ניתן להיעזר בשירותי ניקיון חדר מדרגות של חברת הניקיון, כמו גם בשירותים נוספים כמו ניקוי פוליש או קריסטל שיסייעו לרצפה להיות נקייה תמיד.
  • דואגים לחשמל – במסגרת אחזקת מבנים, יש צורך לדאוג לאספקת חשמל בכל עת. הצוות המקצועי מחליף את הנורות, בודק את תקינות נקודות החשמל, ואם יש בכך צורך הוא קורא לחשמלאים מקצועיים.
  • הדברת מזיקים – מזיקים שונים מאיימים על שלוותם של הדיירים: הנמלים חודרות למוצרי מזון, התיקנים מפחידים את דיירי הבית וגם הפרעושים תובעים את חלקם בדירה לא להם. בימינו קיים פתרון בדמות הדברה מקצועית.

ניהול בניינים – כמה זה עולה?

חברת טופ אחזקות מציעה שירותים במחירים הוגנים עבור הלקוחות. כך למשל, שירותי ניהול ואחזקת מבנים עולים החל מ-29 שקלים, ועד בית לדירה החל מ-100 שקלים, אחזקת מעלית החל מ-99 שקלים, הדברת מזיקים נעה בין 250 ל-700 שקלים בהתאם לסוג ההדברה שיש לבצע ושירותי ניקיון ופוליש עולים כ-50 שקלים. מעבר לכך, החברה מספקת מענה אדיב ומקצועי לכלל לקוחותיה. תוכלו לפנות אליה בכל עת ולקבל מענה מהיר, בין אם התפוצצה הצנרת או אם אין אספקת חשמל בבניין.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה

Call Now Button דילוג לתוכן