ניהול נכסים

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

כל אחד יודע היום שניהול נכס אינו עניין פשוט, במיוחד אם קיבלתם כמה נכסים בירושה או שיש לכם נכסים שקניתם בעמל רב. כמו כל דבר בחיים, גם ניהול נכס דורש מיומנות מיוחדת. מנהלי נכסים מקצועיים, למשל, עוברים הכשרה המותאמת לשוק הנדל"ן, וכך יכולים לנהל את הנכס שלכם בבטחה. אז אם אתם מעוניינים לשדרג את ניהול הנכס, זה הזמן לפנות לחברה מקצועית.

מה עושה מנהל נכסים?

מנהל נכסים הוא האדם שאחראי על הנכסים שלכם, והוא זה שמתווך בינכם לבין השוכרים. אלה, לדוגמה, כמה נושאים ייחודיים שבהם מטפל מנהל הנכסים:

  • מאתר שוכרים – לא תמיד קל לאתר שוכרים. שוכרים לא מעטים מחפשים דירות זולות ומשתלמות יותר. מנהל הנכס המקצועי יודע לאתר את השוכרים המתאימים ביותר ולשכנע אותם ביתרונותיו של הנכס שנמצא בתחום אחריותו. המנהל מבצע את האיתור ללא עמלות תיווך נלוות.
  • דרישת ערבויות – מנהל הנכס בודק היטב את השוכרים לפני שהוא נותן להם להיכנס לדירה ונותן להם לחתום על ערבויות שנועדו לאבטח את הנכס.
  • עורכים חוזה שכירות – איש מקצוע הבקיא בעריכת חוזים, מנסח את חוזה השכירות עבור השוכרים, דבר הפוטר את הצורך לפנות לעורך דין.
  • נותן מענה – מנהל הנסים הוא הכתובת לתלונותיהם של הדיירים. הוא איש הקשר במקרה שבו יש צורך לטפל בבעיות הנוצרות בבניין כמו חשמל ותחזוקה. הוא יוצר קשר עם חשמלאים ואינסטלטורים המציעים מחירים הוגנים.
  • גובה את דמי השכירות – בעל הדירה אינו צריך להתעסק עם גביית כספים. מנהל הנכס עושה זאת במקומו במיומנות.
  • דיווח לרואה חשבון – עריכת דוחות שנתיים לרואה חשבון, דיווח לרשויות המס ותשלום כל המיסים הנחוצים.

ניהול נכסים – כמה זה עולה?

אחת השאלות הראשונות שבעלי נכסים שואלים את עצמם היא כמה עולה לנהל נכס. ניהול נכסים מחיר משתנה בהתאם לסוג הנכס, גודלו, מספר השוכרים ועוד. באופן כללי, ישנו סכום מינימלי של 400 שקלים לחודש + מע"מ שצריך לשלם, אך מחיר זה עשוי להשתנות.

חברת ניהול נכסים – כל היתרונות

רבים חושבים פעמיים אם לפנות לחברת ניהול נכסים. אחרי הכול, הם חושבים לעצמם, עד כמה קשה נהל נכס? ובכן, עד מהרה הם משקיעים את זמנם ומרצם בעבודה ושוכחים מתי היה להם זמן פנוי לעצמם. או אז הם מגלים כי פנייה אל חברת ניהול נכסים היא בעצם רעיון טוב. ראשית, חברה איכותית יכולה לחסוך זמן יקר, כאשר הצוות המקצועי עושה בעצם את מרבית העבודה. שנית, עם ניהול הנכסים הסיכוי שהדירה תישאר ריקה אינו גבוה, שכן מנהלי הנכסים יודעים למצוא שוכרים במהירות. מעבר לכך, בסופו של דבר ניהול נכסים נכון חוסך לכם בכסף, שכן אתם רק יוצאים נשכרים מעלייה בערכה של הדירה שלכם וממחיר השכירות שמשלמים השוכרים. כך שחשוב לבחור בחברת נכסים טובה שעמה תוכלו לעבוד לאורך זמן.

לעוד פרטים וניהול הנכס שלכם, פנו עוד היום לחברת טופ אחזקות המספקת שירותי ניהול נכסים בכל רחבי הארץ.

 

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה

Call Now Button דילוג לתוכן