פיקוח בניה בפרויקט שיפוץ בניין משותף

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

ניהול ואחזקת מבנים

בפרויקט שיפוץ הבניין שלכם, ישנם הרבה צעדים שעליכם לבצע והרבה קצוות שעליכם לסגור על מנת להבטיח שבתום הפרויקט, אכן תקבלו את התוצאה המיוחלת הן מבחינה אסתטית והן מבחינה הנדסית. אחד המהלכים שיכולים לסייע לכם אולי יותר מכל מהלך אחר בהיבט זה, הוא המהלך של פיקוח בניה בפרויקט שיפוץ בניין משותף. למה פיקוח בניה? מה המשמעות של פיקוח כזה ומדוע הוא כל כך חשוב בפרויקט שיפוץ בניין משותף? על כך בשורות הבאות.

חשיבות הפיקוח בפרויקט שיפוץ בניין

בכל פרויקט שיפוץ בניין או בנייה מאפס חשוב לוודא שכל פעולות הבנייה בפרויקט מבוצעות על פי תכנית הבנייה שגובשה, היתר הבנייה שניתן על ידי הרשויות, הסטנדרטים ההנדסיים הנדרשים ותקני האיכות שהובטחו ללקוח. אם תחשבו על זה לרגע, הקבלן המבצע וכל קבלני המשנה שנשכרו לטובת הפרויקט שלכם, יכולים למעשה לפעול על פי שיקול דעתם ולכם אין שום ביקורת על ההתנהלות שלהם. הם יכולים לעשות שימוש בחומרי גלם זולים יותר מאלו שהובטחו לכם. הם יכולים לטאטא מתחת לשטיח תקלות וליקויים שלכם יהיה קשה מאוד להבחין בהם אבל להם יחסכו המון כסף.

פיקוח בניה עם חברת פיקוח בניה  כמו קבוצת אגס שיפוץ בניין משותף הוא בדיוק המרכיב שאמור למנוע את כל אלה, ולהבטיח שהאינטרסים שלכם בפרויקט מקבלים מענה מלא ומקיף. מפקח הבנייה הוא גורם בעל הכשרה והסמכה הנדסית בענף הבניין, ויש לו את היכולת המקצועית לפקח על כלל הפעולות בשטח ולהבטיח שהכל מתנהל על פי האינטרסים שלכם ועל פי הכללים ההנדסיים, העיצוביים והפונקציונליים הנדרשים.

מי מבצע את הפיקוח?

כאמור, פיקוח בניה הוא מקצוע שאותו מאיישים אנשי הנדסה מענף הבניין. מפקח בנייה הוא לא רק אדם בעל ניסיון והיכרות עם ענף הבניין, אלא איש מקצוע בעל הסמכה הנדסית ובעל סמכות חוקית להשפיע על מהלך הפרויקט. בנוסף לכך, פיקוח בניה בפרויקט שיפוץ בניין משותף עשוי לדרוש יכולות שאולי אינן נדרשות בפרויקטים אחרים של שיפוץ או בנייה. כך למשל, במסגרת שיפוץ בניין משותף ייתכן שנכללת גם בניית מעלית חדשה או הוספת מרפסות לכל אחת מהדירות בבניין. אלו הן משימות ייחודיות לבניינים משותפים והן דורשות ידע מקצועי מתמחה, שעל מפקח הבניה להחזיק בו על מנת להבטיח את יכולתו לפקח על תהליך השיפוץ בצורה אפקטיבית.

על כן, את הפיקוח תוכלו להזמין ממהנדסי והנדסאי בניין פרטיים או מחברות מקצועיות המספקות שירותים הנדסיים לענף הבניין, ובכלל זה מציעות גם שירותי פיקוח בניה בפרויקט שיפוץ בניין משותף. חשוב להבטיח שלאדם שאתם בוחרים יש ניסיון בעבודה בבניינים משותפים, בין בבניית בניינים משותפים ובין בשיפוצם. כמו כן, יש לוודא שאתם מתנהלים עם איש המקצוע בצורה נוחה ופתוחה, וכי מדובר באיש מקצוע שאכן מוכן לעשות את כל הנדרש על מנת לדאוג לאינטרסים שלכם בפרויקט.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה

Call Now Button דילוג לתוכן