שירותי ניקיון

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

אם גם אתם חושבים ששירותי ניקיון הם עניין של מה בכך, נסו לגור כמה ימים בבניין או לעבוד כמה ימים במשרד שאין בהם שירותי ניקיון. אמנם כיום שירותי ניקיון ואחזקה הולכים ביחד, אבל אין זה אומר ששירותי ניקיון למשרדים בתל אביב למשל משאירים לידיים חובבניות. למעשה, כל חברת ניקיון שתקחו (כחלק משירותים אחרים או באופן עצמאי) חייבת להיות מקצועית, אמינה והגונה.

אנחנו ממליצים לכם להמשיך לקרוא כדי לגלות שחברות ניקיון הם ממש לא מה שחשבתם. אולי תופתעו לדעת אבל כיום שירותי ניקיון כוללים דברים שבטח לא חשבתם עליהם, למשל ניקוי שטיחים, ליטוש והברקה של משטחים, הדברת מזיקים, אספקת מוצרי טואליטיקה ועוד. לכן אנחנו ממליצים להגדיר מראש צרכים ודרישות כדי לקבל בדיוק את שירותי הניקיון הרצויים.

 

שירותי ניקיון – עניין למומחים בלבד

שירותי ניקיון בישראל

חברות ניקיון בימינו עושות שימוש במכשור חדשני, בחומרי ניקיון איכותיים ויודעות להתאים את המכשור למשטח. אולי זה נשמע פשטני, אבל למשל שטיפת פרקט במים יכולה פשוט להרוס אותו כך שזהו עניין למומחים בלבד. ואם אתם חושבים שהבטוי "הכה את המומחה" שייך לגשש החיוור בלבד, כנראה טרם פגשתם בחברה מקצועית לשירותי ניקיון

ועוד לא דיברנו על שירותי ניקיון למשרדים שכמובן הופכים את כל העסק למורכב יותר. הסיבה לכך פשוטה – במשרדים עוברים ועובדים מדי יום עשרות ומאות אנשים, כך שהם צריכים להיות לא רק היגיינים אלא גם אסתטיים. וגם במקרה הזה כמו במקרים רבים אחרים אין תחליף למראה עיניים

שירותי ניקיון למשרדים – אז מה עושים?

אם אתם מתלבטים בטח תשמחו לדעת שחקרנו ומצאנו 3 טיפים שעושים את העבודה. היינו אומרים "העבודה השחורה" אבל בתחום שירותי הניקיון יש לזה כפל משמעות אז ויתרנו. אבל למה להכביר מילים כשאפשר פשוט להמשיך ישר להמלצות? ובטח תשמחו לדעת שההמלצות שלנו פשוטות להפליא.

ההמלצות שלנו הן כדלקמן : ביחרו בחברת ניקיון עם המלצות, ביחרו בחברת ניקיון שמתאימה ללוח הזמנים שלכם בבית או במשרד והכי חשוב – ביחרו בחברת ניקיון שפועלת גם בהתראה קצרה, למשל לאחר צרות טובות כמו שיפוץ וצרות פחות טובות כמו שריפה או הצפה. נכון שהבטחנו לכם שזה פשוט?

חברת ניקיון – לסיכום

אמנם הטיפים שלנו לעיל היו פשוטים אבל הטיפ הבא עושה את ההבדל : ביחרו בחברת ניקיון כחלק משירותי ניקיון ואחזקה ומומלץ גם כחלק משירותי ניהול מבנים. כך תוכלו להבטיח שבכל בעיה תיפנו לכתובת אחת בלבד ולא תיפלו בין הכסאות. אמנם לרוב לא מומלץ לשים את כל הביצים בסל אחד, אבל כידוע לכל כלל יש יוצא מן הכלל.

והמלצה אחרונה – הגיע הזמן לשנות דיסקט ולא להשאיר את שירותי ניקיון הבניין או המשרד לידי חובבנים. ממש כמו בשירותי ניהול מבנים ואחזקה גם כאן אלו שירותים מקצועיים לכל דבר ועניין. למעשה, השארת שירותי ניקיון ואחזקה בידי ועד הבית עושה לכם נזק, למשל מורידה את ערך הנכס. אז לא הגיע הזמן להתקדם?

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה

Call Now Button דילוג לתוכן